Podkarpackie - Przestrzeń otwarta

„Pracodawca Jutra” – postaw na rozwój kompetencji w swojej firmie

Trwa 6. edycja konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy gospodarkau z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr.

Konkurs, to dobra okazja do podzielenia się działaniami jakie realizuje przedsiębiorstwo, aby kształcić swoich obecnych i przyszłych pracowników.  Aplikować do konkursu można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”.

 

Termin składania aplikacji trwa do 31 stycznia 2022r. Program skierowany jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w których po 1 stycznia 2019 roku realizowano inicjatywy edukacyjne.

 

Laureaci, wybrani przez Kapitułę Konkursu, otrzymają możliwość bezterminowego posługiwania się tytułem „Pracodawca Jutra Roku 2021” oraz korzystania z logotypu i materiałów reklamowych przez 12 miesięcy od daty przyznania nagrody. Każdy z wyłonionych zwycięzców będzie miał możliwość promowania zwycięskiej inicjatywy w ramach działań komunikacyjnych i promocyjnych zaplanowanych przez Organizatora.

 

 

Sektorowe Rady ds. Kompetencji przekażą dodatkowe nagrody najlepszym inicjatywom branżowym. Konkurs finansowany jest z Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Więcej informacji o konkursie „Pracodawca Jutra” można znaleźć na stronie: www.parp.gov.pl/pracodawca-jutra.

 

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie.