Podkarpackie - Przestrzeń otwarta

Jak dojechać na VI Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu?

Rozkłady jazdy autobusów – BEZPŁATNE linie specjalne uruchomione podczas VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych.

MKS Mielec uruchomi dodatkowe BEZPŁATNE linie na teren pokazów lotniczych

 

Podczas VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych zostaną uruchomione autobusowe linie specjalne dowożące pasażerów na teren wydarzenia. Wszystkie linie będą kursowały w godz. 12:00 – 22:30 z częstotliwością co 15 minut (za wyjątkiem L-5 z os. Rzochów, która kursuje co 40 minut).

 

W godz. 9:30 – 12:00 linie L-1, L-2, L-4, L-6 będą kursowały z częstotliwością co 30 minut, natomiast linia nr L-3 nie będzie kursowała do godz. 12:00. Linia L-5 będzie kursowała z częstotliwością co 80 minut.

 

Od 19 czerwca br. na stronie mapa.mks-mielec.pl każdy zainteresowany skorzystaniem z dojazdu autobusem będzie mógł sprawdzić rozkład jazdy wybranej linii lub przystanku z którego będzie chciał odjechać na teren wydarzenia.

 

 

Dla wszystkich pasażerów, zwłaszcza dla osób przyjezdnych, którzy nie znają dokładnie miasta, dyspozytor pod nr tel. 17 585 38 99 będzie udzielał informacji, jak się dostać na teren pokazów.

 

 

Pasażerowie którzy przyjadą okolicznościowym szynobusem jadącym z Rzeszowa do Chorzelowa, będą przewiezieni dodatkowymi autobusami poza rozkładem jazdy bezpośrednio na pokazy.

UWAGA: dodatkowe autobusy będą podstawione pod dworzec kolejowy w Mielcu!

Odjazd autobusów z Lotniska linią nr L-4, która odwozić będzie pasażerów podróżujących koleją zaplanowano na godz. 20:35 oraz 23:05.

 

Szczegółowy rozkład jazdy szynobusu na trasie Rzeszów-Chorzelów-Rzeszów

 

Osoby jadące liniami nr L-1, L-2, L-3 i L-4, chcące zwiedzić przed pokazami wystawę statyczną samolotów na terenie PZL Mielec, powinny wysiąść na przystanku Kwiatkowskiego 04, następnie podejść ok. 800 m do bramy wjazdowej PZL Mielec na teren wystawy. Po wyjściu z terenu PZL Mielec będzie można przejść na teren pokazów lotniczych (ok. 650 m).

 

Więcej na temat atrakcji z okazji 85-lecia PZL w Mielcu

 

Uwaga!!! Bramy Polskich Zakładów Lotniczych otworzą się 24 czerwca br. o godzinie 13:00 i zamkną o 16:30.

 

Z kolei pasażerowie podróżujący liniami nr L-5 i L-6 muszą podejść z pętli na której zatrzyma się autobus, ponieważ będą poruszać się inną trasą.

 

Szczegółowy rozkłady jazdy (pliki do druku)

 

Poniżej rozkłady jazdy linii autobusowych. Uwaga, rozkłady są niedostępne cyfrowo.  W celu uzyskania informacji o godzinach odjazdu prosimy o kontakt telefoniczny z dyspozytorem pod nr tel. 17 585 38 99.

 

Baner kierujący do serwisu Podkarpackich Pokazów Lotniczych