Podkarpackie - Przestrzeń otwarta

Darmowe kursy szynobusów w dniu VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych

Województwo Podkarpackie oraz Polregio zaprasza na specjalne kursy szynobusów, które umożliwią bezpłatny dojazd na VI Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Kursy będą realizowane na trasie Rzeszów – Chorzelów – Rzeszów i będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Pierwszy szynobus odjedzie z Rzeszowa o godzinie 11:07 i przejedzie przez Ropczyce, Dębicę, Pustynię i Mielec. Na stacji w Mielcu zatrzyma się o godz. 12:18, zaś do stacji w Chorzelowie dojedzie o godzinie 12:25. Ze stacji Mielec oraz ze stacji w Chorzelowie pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów dojazdowych na teren pokazów.

 

Drugi szynobus wyjedzie z Rzeszowa o godzinie 13:06 i dotrze do Chorzelowa o godzinie 14:25. Kursy powrotne odbędą się o godzinach 21:00 i 23:30.

 

 

UWAGA!!! Jeden skład szynobusu (jeden kurs) z Rzeszowa do Chorzelowa oraz z Chorzelowa do Rzeszowa może zabrać ze sobą 247 pasażerów.

Mapa z zaznaczoną trasą z Chorzelowa na teren VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu.

Trasa bezpłatnej linii autobusowej L-7 z Chorzelowa na teren VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych.

 

 

Ponadto od godziny 12:20 do 20 na odcinku Mielec – Chorzelów – Mielec będzie kursował co godzinę dodatkowy szynobus dla osób, które będą chciały z Mielca przez Chorzelów dostać się na teren pokazów bezpłatną linią L-7.

 

Kursy linii nr L-7 są dostosowane pod kursy pociągu relacji Mielec – Chorzelów. Pasażerowie, którzy przyjadą pociągiem do Chorzelowa, będą mogli odjechać autobusem na Podkarpackie Pokazy Lotnicze z przystanku Chorzelów Kościół 04 o godz. 13:40, 15:40, 16:40, 17:40, 18:40 i 19:40.

 

Z lotniska będą odjazdy o godz. 13:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15 i 19:15 i pasażerowie chcący skorzystać z pociągu będą musieli wysiąść na przystanku Chorzelów Kościół 03.

 

 

W celu uzyskania informacji o godzinach odjazdu prosimy o kontakt telefoniczny z dyspozytorem pod nr tel. 17 585 38 99.

 

 

Wszystkie rozkłady dodatkowych bezpłatnych linii autobusowych w dniu VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych

 

 

Bardzo prosimy o przemyślane powroty z Podkarpackich Pokazów Lotniczych, ponieważ Organizator nie gwarantuje, że osoby przyjeżdżające na wydarzenie specjalnym szynobusem będą mogły powrócić nim, jeśli obłożenie pasażerów będzie zbyt duże.

Baner kierujący do serwisu Podkarpackich Pokazów Lotniczych

 

Pasek z logotypami organizatorów VI Podkarpackich Pokazów Lotniczych: Podkarpackie, Miasto Mielec, PZL Mielec, Lotnisko Mielec, Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego, Specjalna Strefa Ekonomiczna Mielec, Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła.