Podkarpackie - Przestrzeń otwarta

Podkarpackie. Przewodniki na cztery pory roku

Beskid Niski, Bieszczady, Dolina Sanu i Wisły, Roztocze, Rzeszów i okolice - odkrywaj podkarpackie krainy turystyczne z bezpłatnymi przewodnikami, do pobrania w formie plików PDF.

Okładki przewodników po województwie podkarpackim.

5 przewodników po województwie podkarpackim powstało we współpracy z Wydawnictwem Kartograficznym Compass na zlecenie Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

 

Każdy z przewodników dedykowany jest jednej z krain turystycznych. Znajdziecie tam informacje o dziedzictwie przyrodniczym, kulturowym i historycznym, najważniejszych zabytkach i atrakcjach turystycznych. Przeczytacie też o tym, jak aktywnie spędzić czas i jakie regionalne potrawy należy skosztować.

 

Ważnym elementem przewodnika są opisy pieszych wycieczek z zaznaczeniem dostępności atrakcji w ciągu roku, dodatkowo każda z tras oznaczona jest stopniem trudności, od łatwo dostępnych dla całych rodzin, również z małymi dziećmi – po dostępne jedynie dla osób o wyjątkowo wysokiej kondycji fizycznej.

 

W przewodniku znajdziecie także przejrzyste mapy i piękne zdjęcia.

 

Zapraszamy do pobierania!

Pasek z logotypami oraz napisem: Wydawnictwo jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020